Určite vás zaujíma, kto sa Vás bude dotýkať. Tu nájdete niekoľko informácií o mne:

Odmalička som športovec telom aj dušou. Počas predchádzajúcich rokov som skúšal rôzne druhy pohybovej aktivity, napríklad futbal, hokejbal, squash, karate, vysokohorskú turistiku, plávanie alebo bicykel. V posledných rokoch som prepadol behaniu v prírode. Postupom času sa z toho stala vášeň a moje behy sa stále predlžovali. Nenápadne sa tak posúvam až do kategórie ULTRA a už 3x som absolvoval 50 km beh po Karpatoch. V súčasnosti sa venujem aj nášmu novému prírastku v rodine, ktorým je pes Cristofer. Už sa teším keď podrastie a budeme behávať spoločne.

K športu patrí neodmysliteľne regenerácia, ktorej súčasťou sú aj masáže. Absolvoval som ich nemálo, u viacerých masérov. Na vlastnom tele som tak pocítil, aký účinok majú a aké benefity prinášajú. Experimentovanie na mne mi však nestačilo. Opustil som relatívne stabilné miesto v kancelárii a rozhodol som sa venovať tomu, čo ma baví a čo má zmysel. A tak som sa prepracoval až k dotykovému povolaniu – teda masážam. Som presvedčený o tom, že svoje skúsenosti, pozitívny prístup a pohodu presuniem prostredníctvom mojich rúk aj na Vás.

Samozrejmosťou je absolvovanie potrebného vzdelávania, ktoré som ukončil skúškou odbornej spôsobilosti na Univerzite Komenského Bratislava – fakulte FTVŠ. To mi však nestačí. Naďalej sa učím nové veci, aby boli moje služby ešte kvalitnejšie a Váš zážitok čo najintenzívnejší.

Teším sa na Vás, Andrej