Určite vás zaujíma, kto sa Vás bude dotýkať. Tu nájdete niekoľko informácií o mne:

Odmalička som športovec telom aj dušou. Počas predchádzajúcich rokov (a nie je ich málo) som skúšal rôzne druhy pohybovej aktivity, napríklad futbal, hokejbal, squash, karate, vysokohorskú turistiku, plávanie alebo bicykel. V súčasnosti sa aktívne venujem karate a posledných cca 5 rokov som prepadol behaniu v prírode. Postupom času sa z toho stala vášeň a moje behy sa stále predlžovali. Nenápadne sa tak posúvam až do kategórie ULTRA a možno sme sa stretli na niektorom bežeckom podujatí tohto rangu.

K športu patrí neodmysliteľne regenerácia, ktorej súčasťou sú aj masáže. Absolvoval som ich nemálo, u viacerých masérov. Na vlastnom tele som tak pocítil, aký účinok majú a aké benefity prinášajú. Experimentovanie na mne mi však nestačilo. Opustil som relatívne stabilné miesto v kancelárii a rozhodol som sa venovať tomu, čo ma baví a čo má zmysel. A tak som sa prepracoval až k dotykovému povolaniu – teda masážam. Som presvedčený o tom, že svoje skúsenosti, pozitívny prístup a pohodu presuniem prostredníctvom mojich rúk aj na Vás.

Samozrejmosťou je absolvovanie potrebného vzdelávania, ktoré som ukončil skúškou odbornej spôsobilosti na Univerzite Komenského Bratislava – fakulte FTVŠ. To mi však nestačí. Naďalej sa učím nové veci, aby boli moje služby ešte kvalitnejšie a Váš zážitok čo najintenzívnejší.

Teším sa na Vás, Andrej