Určite vás zaujíma, kto sa Vás bude dotýkať. Tu nájdete niekoľko informácií o mne:

Odmalička som športovec telom aj dušou. Počas predchádzajúcich rokov som skúšal rôzne druhy pohybovej aktivity, napríklad futbal, hokejbal, squash, karate, vysokohorskú turistiku, plávanie alebo bicykel. V posledných rokoch som prepadol behaniu v prírode. Postupom času sa z toho stala vášeň a moje behy sa stále predlžovali. Nenápadne som sa posunul až do kategórie ULTRA a 3x som absolvoval 50 km beh po Karpatoch. V súčasnosti sa venujem najmä nášmu najmenšiemu členovi rodiny, ktorým je pes Cristofer. Okrem prechádzok si užívame aj spoločné behy v bratislavských lesoch.

K športu patrí neodmysliteľne regenerácia, ktorej súčasťou sú masáže. Absolvoval som ich nemálo, u viacerých masérov. Na vlastnom tele som tak pocítil, aký účinok majú a aké benefity prinášajú. Experimentovanie na mne mi však nestačilo. Opustil som relatívne stabilné miesto v kancelárii a rozhodol som sa venovať tomu, čo ma baví a čo má zmysel. V mojom prípade to bol posun k dotykovému povolaniu – teda masážam. Som presvedčený o tom, že svoje niekoľkoročné skúsenosti, pozitívny prístup a pohodu presuniem prostredníctvom mojich rúk aj na Vás.

Samozrejmosťou bolo absolvovanie potrebného vzdelávania, ktoré som ukončil skúškou odbornej spôsobilosti na Univerzite Komenského Bratislava – fakulte FTVŠ. To mi však nestačí. Popri praktickom vykonávaní masáží sa naďalej učím nové veci (techniky), aby boli moje služby ešte kvalitnejšie a Váš zážitok čo najintenzívnejší.

Teším sa na Vás, Andrej