Máte na výber z dvoch možností – U MŇA alebo U VÁS. Vyberte si tú, ktorá Vám vyhovuje viac a potom si jednoducho rezervujte voľný termín. Nájdete ma:

V MASÁŽNOM SALÓNE

Rád Vás privítam v Štúdiu Monika, ktoré sa nachádza v budove Bodimex, na Miletičovej ul. 3/A v Bratislave. Toto miesto je veľmi dobre dostupné MHD – od Trnavského mýta prídete ku mne peši za 3 minúty. Ak pôjdete autom, parkovať môžete v okolitých uličkách alebo v nákupnom stredisku Central (3 hodiny zdarma). Pracujem vždy na objednávku vopred a som tu pre Vás dostupný v pondelok až sobotu, v čase od 9:00 do 21:00.

U VÁS DOMA

Ak Vám masáž v salóne nevyhovuje, môžem prísť na miesto, ktoré si vyberiete. To znamená k Vám domov, do záhrady, na chatu, na terasu ale i do práce. Pre Vás to znamená, že ušetríte nemálo času na cestovanie a masáž si vychutnáte na mieste, kde sa cítite „ako doma“. 

Váš komfort má iba niekoľko pravidiel, tak si ich spolu rýchlo prejdime:

  • pri plánovaní termínu masáže počítajte s tým, že potrebujem čas na prípravu (rozloženie stola, prezlečenie, dezinfekciu) a tiež pár minút pred odchodom (zbalenie stola, prezlečenie, vyúčtovanie),
  • masérsky stôl má rozmery 195×70 cm, ale budem potrebovať aj malý priestor okolo neho,
  • v miestnosti, kde budem masírovať, by mala byť pre Vás príjemná teplota, optimálne aspoň 22 stupňov,
  • môžete mať pripravený uterák alebo osušku na zakrytie časti tela, ktorú práve nebudem masírovať,
  • za samozrejmé považujem to, že dodržíte základné pravidlá hygieny… vopred Vám ďakujem.